Co w duszy gra / Soul

Filmove.pl14 marca, 2021Views 2139

Nowa produkcja filmowa Disney Pixar, zatytułowana ” Co w duszy gra cda (z ang. Soul) ” to kolejny krok ku niesamowitej przygodzie. Film przeznaczony jest dla widza w każdym wieku. Nie tylko tym najmłodszym przypadnie do gustu. W sam raz nadaje się na miłe spędzenie wieczoru z najbliższymi osobami z rodziny czy kimś spoza niej. Związane jest to ze wspaniałą historią z bardzo istotnym przekazem. Sam film jest jednym z produkcji kilkugatunkowych. Gatunkiem nadrzędnym jest animacja, która ukazuje się przez cały czas. Dzięki perfekcyjnemu opracowaniu fabuły przez studio Pixar widzimy tutaj również motyw przygody. Z całą pewnością nie zabraknie również elementów komicznych, sprawiających że pojawia się uśmiech na naszych twarzach. Skutkiem tego są nie tylko sytuacje same w sobie, ale również zabawne dialogi.

Obejrzyj już teraz Co w duszy gra online dubbing pl

Na pewno ten film nie przejdzie bez echa. Tego typu produkcje zazwyczaj zagnieżdżają się w pamięci widza na bardzo długo. W skutek tego nie powinno nikogo dziwić że raz na jakiś czas wróci się aby obejrzeć bajkę ponownie. Z resztą, nie ma się co dziwić. Producenci naprawdę się bardzo postarali. W końcu Disney Pixar to jeden z najlepszych wytwórni komputerowych filmów animowanych.

Skoro jest to opis i recenzja zarazem nie może zabraknąć tutaj zarysu bujnej fabuły animacji Co w duszy gra film online dubbing pl.

W samym filmie podążamy za biegiem wydarzeń bohatera Joe Gardnera. W szkole gimnazjalnej prowadzi on zespół muzyczny odnoszący wszelakie sukcesy, które budzą jego dumę. Jednak mimo to, Joe jest pasjonatem spokojnej muzyki z gatunku Jazz. W pewnym momencie przygody napotyka go kryzys. Czasami zdarza się że gdy widzimy naszych ulubionych artystów pobudza nas to do refleksji. Z każdą kolejną chwilą zaczyna zauważać że jego marzenie jakim jest zostać profesjonalnym muzykiem jazzowym ma wielką szansę się nie spełnić.

W skutek natłoku myśli bohater zaczyna wewnętrzne refleksje. Powtarza sobie pytania “Jakie mam za zadanie w życiu?” jak również “co ja robię tu?”. Te pytania stają się przyczyną uosobienia Joe’go do nich. Postać nie załamuje się i nie traci nadziei. Dostaje natchnienia. Wierzy że może zrobić coś co sprawi że marzenie nie będzie tylko marzeniem. Zdarza się sytuacja, której nikt się nie spodziewał. Skutkiem tego zjawia się w fantastycznym miejscu. Siłą rzeczy zostaje zmuszony do refleksji na temat tego co to jest dusza i co znaczy ją mieć. Napotyka tam przyjaciela, która stara się wytłumaczyć jego światopogląd na temat życia na naszej planecie. Zapowiada się obiecująco, prawda? Więc nie czekaj na nic tylko bierz się za oglądanie! Na koniec chciałbym polecić obejrzeć Co w duszy gra vider wraz z kimś bliskim. Spodobał się film? Zachęcamy do zapoznania się z innymi filmami dostępnymi na naszej stronie!

(3) comments

 • Szymek09/02/2021Odpowiedz

  W końcu strona na której można obejrzeć ten film bez zacinania co kilka sekund. Już myślałem że będę musiał czekać z rok albo dwa aż będzie w telewizji 😅

 • Klaudynaaxoxo14/02/2021Odpowiedz

  Szczerze nie byłam przekonana do tego filmu. Ani ja ani mój chłopak ale stwierdziliśmy że nic ciekawego nie ma w telewizji, więc wyłączymy po paru minutach jakby się nie spodobał ale na szczęście nam obojgu ta bajka wpadła w gusta. Może film nie jest romantyczny w żadnym znaczeniu, ale walentynki przy nim miło spędzone 😁
  Dzięki jeszcze raz za udostępnienie.

 • DagmaraT18/03/2021Odpowiedz

  No w końcu! Bardzo chciałam go obejrzeć. Na początku miałam problemy z odtworzeniem filmu ale się udało po zalogowaniu. Wg mnie mocne 9/10 i na pewno jeszcze kiedyś obejrzę.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website